خانه » اخبار علمی ورزشی » گودرزی: ایفمارک برای تمام ورزش ایران است، نه فوتبال
GV-ads FFTabligh L-ads

گودرزی: ایفمارک برای تمام ورزش ایران است، نه فوتبال

Print Friendly, PDF & Email

1395-

وزیر ورزش و جوانان، گفت: داشتن موسسات علمی همچون ایفمارک روزی در ورزش ایران یک آرزو بود.
به گزارش ایسکانیوز، محمود گودرزی در مراسم افتتاح مرکز ارزیابی های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران (ایفمارک)، گفت: ورزش ایران در آستانه ورود به علم و دست یافته های علمی است. مرکزی که امروز در فوتبال ایران راه افتاد، روزی آرزوی ورزش بود.
وی ادامه داد: درست 20 سال قبل اگر یک تیم را می خواستیم با مبانی علمی آشنا کنیم، کار سختی در پیش رو داشتیم اما امروز با توسعه فرهنگ کار؛ بسیار ساده شده است.
وزیر ورزش و جوانان، گفت: امروز علاوه بر این مرکز شاهد برپایی آکادمی های مختلف در کشور هستیم و این نشان از پیشرفت در کشور است. وجود این مراکز به ورزش پاک کمک می کند و زمانی که ورزشکار برای انجام آزمایش های خود به این مراکز مراجعه می کند، خود را از هر آلودگی پاک می کند.
وی ادامه داد: وجود این مراکز هم جنبه علمی دارد و هم فرهنگی و باید به هیات رئیسه فدراسیون فوتبال راه اندازی این مرکز را تبریک بگویم.
گودرزی با اشاره به نشست امروزش با هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، گفت: باور رئیس فدراسیون فوتبال این است که ایفمارک فقط به فوتبال کشور کمک نخواهد کرد و سایر رشته ها را نیز زیر نظر می گیرد.
وی افزود: در شروع سال 95 با مشکلات مالی روبه رو بودیم، اما در تلاش هستیم که مشکلات مالی خود را برطرف کنیم. فدراسیون فوتبال برای راه اندازی این مرکز بیش از 100 میلیارد ریال هزینه کرده است.

منبع: ایسکانیوز

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14155
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  برگزاری دوره مربیگری درجه A کنفدراسیون فوتبال آسیا

  کمیته آموزش از برگزاری دوره مربیگری درجه A کنفدراسیون فوتبال آسیا در اکادمی ملی فوتبال …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *