چهارشنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دوره های آموزشی » کلاس های داوری و مربیگری اسفند ماه ۹۰
GV-adsFFTabligh L-ads

کلاس های داوری و مربیگری اسفند ماه ۹۰

Print Friendly

کلاس داوری درجه ۳ از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۵ اسفند ماه سال جاری در هیئت شطرنج استان آذربایچان غربی .

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، این دوره داوری با حᄊور محمد کرمی بعنوان مدرس، از تاریخ  ۱۱ لغایت ۱۵ اسفند سال جاری در  ارومیه برگزار می شود، لازم بذکر است کلیه شرکت کنندگان قبل از شروع دوره می بایست شماره عضویت سیستم جامع فدراسیون شطرنج را اخذ نمایند. علاقمندان به حضور در این دوره داوری، می توانند با هیئت شطرنج استان آذربایجان غربی تماس حاصل نمایند.

شماره تماس هیئت شطرنج استان آذربایجان غربی: ۳۴۵۵۲۳۱-۰۴۴۱

کلاس داوری درجه سه از تاریخ ۳ لغایت ۸ اسفند ماه سال جاری در  هیئت شطرنج استان تهران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، این دوره داوری با حضور فریدون اسکندری  بعنوان مدرس، از تاریخ ۳ لغایت ۸ اسفند سال جاری در تهران برگزار می شود، لازم بذکر است کلیه شرکت کنندگان قبل از شروع دوره می بایست شماره عضویت سیستم جامع فدراسیون شطرنج را اخذ نمایند.علاقمندان به حضور در این دوره داوری، می توانند با هیئت شطرنج استان تهران تماس حاصل نمایند.

شماره تماس هیئت شطرنج استان تهران:۳-۸۸۹۹۱۶۹۱

 دوره مربیگری هندبال درجه ۳هندبال درمورخه ۲لغایت۶اسفندماه ۹۰ در هیت هندبال پیرانشهر

طی هماهنگیهای انجام شده ,هیت هندبال پیرانشهر درنظردارد که دوره مربیگری هندبال درجه ۳هندبال رادرمورخه ۲لغایت۶اسفندماه برگزارنمایید.(درصورت تکمیل ظرفیت اولویت به افرادیست که فیش بانکی رازودتر واریز نموده یادانشجو رشته تربیت بدنی میباشد.

 مدارک لازم:

 • داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم یا گواهی اشتغال به تحصیل
 • عکس ۴×۳  ،۳قطعه
 • فتوکپی شناسنامه و کارت ملی ۲برگ
 • هزینه کلاس مربیگری درجه ۳ هندبال ۷۰۰۰۰۰ ریال(هفتادهزارتومان) که قبل از شروع کلاس به شماره حساب ۳۱۴۴۶۵۲۸۷۸ بانک ملت بنام هیئت هندبال شهرستان پیرانشهر واریز گردد
 • اسکان بر عهده شهرستان پیرانشهر می باشد.
 • هزینه غذا وایاب ذهاب برعهده شرکت کننده گان گرامی میباشد.
 • کارت بیمه ورزشی به نام هیئت هندبال
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر باشماره ۴۲۲۳۶۷۴-۰۴۴۴ و یا آقای دودمان ۰۹۱۴۱۶۸۵۹۹۲ تماس حاصل فرمایید.

 

کلاس مربیگری پایه و درجه سه اسکیت سرعت در خرمشهر

 علی‌ آریان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان اظهارکرد: از سوم اسفندماه به مدت سه روز این کلاس برای آقایان و بانوان سراسر استان برپا می‌شود. وی خاطرنشان‌کرد: مدرس‌های این کلاس نگار همایونی برای بانوان و حسین حیدری برای آقایان و هر دو از اصفهان و مدرس رسمی فدراسیون هستند.

دبیر هیات اسکیت خوزستان بیان‌کرد: ‌این کلاس صبح و عصر و به صورت تئوری و عملی است که ۱۵نفر در بخش بانوان و ۱۵ نفر در بخش آقایان در آن حضور خواهند‌‌ داشت. وی درباره شرایط حضور شرکت‌‌کنندگان در این کلاس‌ گفت: متقاضیان باید حداقل ۱۸ ساله، حداقل دارای مدرک دیپلم و آشنایی با رشته اسکیت را داشته باشند.

کلاس مربیگری درجه ۲هندبال بخش آموزش فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی بخش آموزش این فدراسیون با همکاری فدراسیون هندبال یکدوره کلاس مربیگری درجه ۲هندبال ویژه اعضای هیات علمی و مربیان دانشگاهی سراسر کشور را برگزار می کند. این کلاس با حضور دانشگᄃهیان و مربیان هندبال سراسر کشور اسفند ماه سال جاری در محل فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است مهلت ثبت نام تا پایان بهمن ماه می باشد و علاقه مندان به شرکت در این کلاس باید نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام و به این فدراسیون ارسال نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت فدراسیون ورزشهای دانشگاهی مراجعه کنید

 کلاس عملی مربیگری درجه ۳ سبک فانگ من چوان

 روابط عمومی سبک فانگ من چوان اعلام کرد کمیته آموزش سبک در نظر دارد یک دوره کلاس عملی مربیگری درجه ۳ در قسمت بانوان  برگزار نماید از علاقمندان دعوت می شود تا برای شرکت در دوره های مذکور از طریق سایت سبک (http://www.fmqk.ir)  اقدام و مدارک ذیل را جهت تکمیل ثبت نام خود به دفتر مرکزی سبک ارسال نمایند.لازم به ذکر است این کلاس بلافاصله بعد از استاژ مربیگری برگزار خواهد شد. 

پایان مهلت ثبت نام ۵ اسفند ۹۰می باشد.

مدارک لازم:

 • کپی شناسنامه
  کپی کارت مトی
  بیمه ورزشی وネشو
  کپی حکم فنی فدراسیون ووشو (حداقل دان ۱)
  هزینه استاژ:۱۵۰۰۰۰ ریال

 

 
اشتراک گذاری:
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=1204
 • GV-adsFFTablighL-ads

  همچنین بخوانید:

  دوره آموزش و آزمون داوری شین ذن برگزار میگردد

  به گزارش مجله اسپورتفا و به نقل از سایت هنرهای رزمی: سازمان بین المللی شیرزاد …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *