خانه » دوره های آموزشی » کلاس های داوری و مربیگری اسفند ماه 90
GV-ads FFTabligh L-ads

کلاس های داوری و مربیگری اسفند ماه 90

Print Friendly, PDF & Email

کلاس داوری درجه 3 از تاریخ 11 لغایت 15 اسفند ماه سال جاری در هیئت شطرنج استان آذربایچان غربی .

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، این دوره داوری با حᄊور محمد کرمی بعنوان مدرس، از تاریخ  11 لغایت 15 اسفند سال جاری در  ارومیه برگزار می شود، لازم بذکر است کلیه شرکت کنندگان قبل از شروع دوره می بایست شماره عضویت سیستم جامع فدراسیون شطرنج را اخذ نمایند. علاقمندان به حضور در این دوره داوری، می توانند با هیئت شطرنج استان آذربایجان غربی تماس حاصل نمایند.

شماره تماس هیئت شطرنج استان آذربایجان غربی: 3455231-0441

کلاس داوری درجه سه از تاریخ 3 لغایت 8 اسفند ماه سال جاری در  هیئت شطرنج استان تهران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، این دوره داوری با حضور فریدون اسکندری  بعنوان مدرس، از تاریخ 3 لغایت 8 اسفند سال جاری در تهران برگزار می شود، لازم بذکر است کلیه شرکت کنندگان قبل از شروع دوره می بایست شماره عضویت سیستم جامع فدراسیون شطرنج را اخذ نمایند.علاقمندان به حضور در این دوره داوری، می توانند با هیئت شطرنج استان تهران تماس حاصل نمایند.

شماره تماس هیئت شطرنج استان تهران:3-88991691

 دوره مربیگری هندبال درجه 3هندبال درمورخه 2لغایت6اسفندماه 90 در هیت هندبال پیرانشهر

طی هماهنگیهای انجام شده ,هیت هندبال پیرانشهر درنظردارد که دوره مربیگری هندبال درجه 3هندبال رادرمورخه 2لغایت6اسفندماه برگزارنمایید.(درصورت تکمیل ظرفیت اولویت به افرادیست که فیش بانکی رازودتر واریز نموده یادانشجو رشته تربیت بدنی میباشد.

 مدارک لازم:

 • داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم یا گواهی اشتغال به تحصیل
 • عکس 4×3  ،3قطعه
 • فتوکپی شناسنامه و کارت ملی 2برگ
 • هزینه کلاس مربیگری درجه 3 هندبال 700000 ریال(هفتادهزارتومان) که قبل از شروع کلاس به شماره حساب 3144652878 بانک ملت بنام هیئت هندبال شهرستان پیرانشهر واریز گردد
 • اسکان بر عهده شهرستان پیرانشهر می باشد.
 • هزینه غذا وایاب ذهاب برعهده شرکت کننده گان گرامی میباشد.
 • کارت بیمه ورزشی به نام هیئت هندبال
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر باشماره 4223674-0444 و یا آقای دودمان 09141685992 تماس حاصل فرمایید.

 

كلاس مربيگري پايه و درجه سه اسكيت سرعت در خرمشهر

 علي‌ آريان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: از سوم اسفندماه به مدت سه روز اين كلاس براي آقايان و بانوان سراسر استان برپا مي‌شود. وي خاطرنشان‌كرد: مدرس‌هاي اين كلاس نگار همايوني براي بانوان و حسين حيدري براي آقايان و هر دو از اصفهان و مدرس رسمي فدراسيون هستند.

دبير هيات اسكيت خوزستان بيان‌كرد: ‌اين كلاس صبح و عصر و به صورت تئوري و عملي است كه 15نفر در بخش بانوان و 15 نفر در بخش آقايان در آن حضور خواهند‌‌ داشت. وي درباره شرايط حضور شركت‌‌كنندگان در اين كلاس‌ گفت: متقاضيان بايد حداقل 18 ساله، حداقل داراي مدرك ديپلم و آشنايي با رشته اسكيت را داشته باشند.

کلاس مربیگری درجه ۲هندبال بخش آموزش فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی بخش آموزش این فدراسیون با همکاری فدراسیون هندبال یکدوره کلاس مربیگری درجه ۲هندبال ویژه اعضای هیات علمی و مربیان دانشگاهی سراسر کشور را برگزار می کند. این کلاس با حضور دانشگᄃهیان و مربیان هندبال سراسر کشور اسفند ماه سال جاری در محل فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است مهلت ثبت نام تا پایان بهمن ماه می باشد و علاقه مندان به شرکت در این کلاس باید نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام و به این فدراسیون ارسال نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت فدراسیون ورزشهای دانشگاهی مراجعه کنید

 کلاس عملی مربيگري درجه 3 سبک فانگ من چوان

 روابط عمومی سبک فانگ من چوان اعلام کرد کمیته آموزش سبک در نظر دارد يك دوره کلاس عملی مربيگري درجه 3 در قسمت بانوان  برگزار نمايد از علاقمندان دعوت مي شود تا براي شركت در دوره هاي مذكور از طريق سايت سبك (http://www.fmqk.ir)  اقدام و مدارک ذیل را جهت تکمیل ثبت نام خود به دفتر مرکزی سبک ارسال نمايند.لازم به ذکر است این کلاس بلافاصله بعد از استاژ مربیگری برگزار خواهد شد. 

پايان مهلت ثبت نام 5 اسفند 90مي باشد.

مدارک لازم:

 • کپی شناسنامه
  کپی کارت مトی
  بیمه ورزشی وネشو
  کپی حکم فنی فدراسیون ووشو (حداقل دان 1)
  هزینه استاژ:150000 ريال

 

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=1204
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  امکان ثبت نام در دوره مربیگری درجه یک شنا تا هشتم خرداد

  به گزارش مجله اسپورتفا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *