خانه » مصاحبه و گزارش » پیش بینی وزیر ورزش درباره مدال های ایران در المپیک
GV-ads FFTabligh L-ads

پیش بینی وزیر ورزش درباره مدال های ایران در المپیک

Print Friendly

1395-5-

وزیر ورزش و جوانان گفت: پیش بینی می شود جایگاه ایران به طور میانگین چهار مدال در کل المپیک باشد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمود گودرزی در حاشیه بازدید از استادیوم ورزشی شهدای نوشهر در جمع خبرنگاران، تصریح کرد: سفر کاروان المپیکی‌ها از امروز صبح آغاز شده و مدیران به عنوان گروه پیش‌رو سفر کردند که تعدادی از تیم‌ها آنها را همراهی می کنند؛ این رفت و آمدها تا شهریورماه به تناوب ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود جایگاه ایران به طور میانگین چهار مدال در کل المپیک باشد، گفت: تاکنون در 15 دوره در المپیک شرکت کردیم و انتظار می رود تعداد این مدال‌ها افزایش یابد.

وزیر ورزش اظهار کرد:  استان مازندران در حوزه ورزش حرف اول را می‌زند و در حال حاضر نیز بیشترین سهمیه را در المپیک دارد.

وی با بیان اینکه به دلیل وجود محدودیت‌ها، پروژه‌های عمرانی برخی طرح‌ها متوقف شدند، گفت: باید به طور ویژه به مازندران نگاه شود ولی این نگاه در گذشته  وجود نداشت و مازندران به تناسب قهرمانان و اشتیاق جوانان و مردم توسعه پیدا نکرده است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: امروز به طور رسمی و به دعوت احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس به این سفر آمدم و امیدواریم به تناسب نیازهای توسعه‌ای اتفاقات خوبی در حوزه ورزش روی  دهد.

گودرزی افزود: اعتبار پروژه ورزشگاه شهدای نوشهر از محل سفر مقام معظم رهبری با اعتبار 50 میلیارد ریال است.

وی خاطر نشان کرد: اخیرا نیز نامه‌ای از سوی دفتر مقام معظم رهبری مکاتبه‌ای با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی شده است که در اولویت سازمان مدیریت قرار دارد تا اعتبارات سفر مقام معظم رهبری را تأمین کند.

وزیر  ورزش و جوانان تاکید کرد: به نظر می‌رسد بخش عمده این اعتبار امسال تأمین می‌شود و مشکلی برای تأمین اعتبار استادیوم ورزشی شهدای نوشهر وجود ندارد و امیدواریم هر چه زودتر بازسازی و نوسازی آن انجام و پیش بینی ما این است که تا پایان امسال بخش عمده آن انجام شود.

 
اشتراک گذاری:
  • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14642
  • GV-ads FFTabligh L-ads

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *