چهار شنبه , 20 سپتامبر 2017
خانه » پزشکی- ورزشی » پرونده سلامت ورزشکاران المپیکی 20 اردیبهشت ماه بسته می‌شود.
GV-ads FFTabligh L-ads

پرونده سلامت ورزشکاران المپیکی 20 اردیبهشت ماه بسته می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

مسئول تشکیل پرونده سلامت ورزشکاران اعزامی به المپیک از بسته شدن پرونده سلامت کاروان اعزامی به ریو در روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه خبر داد.

1395-2-

دکتر حمید بنی‌جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در رابطه با آخرین وضعیت معاینات تخصصی و تشکیل پرونده سلامت ورزشکاران اعزامی به المپیک ریو اظهار کرد: به جز نوشاد و نیما عالمیان در رشته تنیس روی میز، ندا شهسواری پینگ‌پنگ، کیمیا علیزاده، تکواندو و مهسا جاور در رشته‌های قایقرانی که قرار است دوشنبه هفته آینده برای انجام معاینات تخصصی و تشکیل پرونده سلامت خود به فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه کنند، روند کار پرونده سلامت بقیه ورزشکاران به اتمام رسیده و کم کم در پی رفع مشکلات ورزشکاران و سرکشی به اردوهای آن‌ها هستیم.

وی ضمن تشکر از همکاری فدراسیون‌های المپیکی بویژه کشتی و وزنه‌برداری با کمیته درمان فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: کمیته پزشکی این دو فدراسیون همکاری بسیار خوبی را تا به امروز با فدراسیون پزشکی ورزشی داشتند و به طور مرتب پیگیر وضعیت سلامت و درمان ورزشکاران اعزامی خود به المپیک هستند.

بنی جمالی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا لیست پزشکان اعزامی به المپیک از بین همین پزشکان تیم‌ها خواهد بود یا خیر؟ افزود: امسال هماهنگی و همکاری خیلی خوبی بین کادر پزشکی تیم‌های اعزامی به المپیک با فدراسیون پزشکی ورزشی ایجاد شده و نسبت به دوره‌های گذشته مشکلات کمتری را با کادر پزشکی تیم‌های اعزامی داشتیم. بنابراین تصور می‌کنیم پزشکانی که در لیست اعزامی قرار می‌گیرند، باید از بین همین نفراتی باشند که به طور مرتب کنار ورزشکاران حضور دارند و شناخت کاملی نسبت به روحیات و شرایط جسمانی آن‌ها دارند.

وی در پایان در خصوص آخرین وضعیت بهداد سلیمی، رضا یزدانی و قاسم رضایی گفت: هر سه ورزشکار به دلیل همکاری خوبی که با فدراسیون پزشکی ورزشی داشتند، روند درمان آن‌ها فراتر از زمان برنامه‌ریزی شده، پیش رفته و در حال حاضر از شرایط بسیار خوبی برخوردارند. بویژه یزدانی با وجود اینکه مصدومیتش جدی و نگران کننده بود به شرایط ایده‌ال رسیده و ظرف چند روز آینده با نظر دکتر کیهانی، تمرین‌های سنگین خود را آغاز خواهد کرد. البته قاسم رضایی نیز در حال حاضر تمرین‌های سنگین خود را شروع کرده و در شرایط جسمانی بسیار خوبی قرار دارد.

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14219
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  مسئول کمیته‌ تغذیه فدراسیون پزشکی: تا المپیک اقدام زیادی نمی‌توانم انجام دهم

  عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی قم در‌ رابطه با بر‌نامه‌های خود پس از انتصاب …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *