چهار شنبه , 20 سپتامبر 2017
GV-ads FFTabligh L-ads

همایش ملی علوم ورزشی زنان

Print Friendly, PDF & Email

دانشگاه الزهراء (س) اولین همایش ملی علوم ورزشی زنان را با هدف ارائه جدیدترین یافته های علمی و پژوهشی در سه حوزه فیزیولوژی ورزشی، رفتار حرکتی و مدیریت ورزشی برگزار مینماید. از این رو از کلیه اساتید دانشجویان تربیت بدنی، متخصصان، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان ورزشی دعوت می شودتا با ارسال مقالات پژوهشی خود بر غنای این همایش بیفزاید.

تاریخ های مهم: 

ارسال چکیده بلند مقاله : حداکثر تا تاریخ 25 بهمن ماه سال جاری
اعلام نتایج داوری چکیده بلند مقاله :28 بهمن ماه سال جاری
آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان : 2 اسفند ماه سال جاری
زمان برگزاری همایش : 4 اسفند ماه سال جاری

محورهای همایش: 

نحوه ثبت نام و هزینه

شرکت کنندگان آزاد بدون ارائه مقاله مبلغ 300/000 ریال، بسته همایش ( CD مقالات، بروشور همایش، ژتون غذا) و گواهی شرکت در همایش را دریافت می نمایند.

شرکت کنندگان با ارائه چکیده بلند مقاله مبلغ 700/000 ریال، گواهی ارائه پوستر و شرکت در همایش را دریافت می نمایند.

تذکر مهم : چنانچه دو مقاله ارائه شد، برای پوستر دوم 400/000 ریال پرداخت شود.

شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی مبلغ 300/000 ریال، بسته همایش (CD مقالات، بروشور همایش، ژتون غذا) و گواهی شرکت در کارگاه را دریافت می نمایند.

راهنمای تهیه پوستر همایش

پوستر ها حتماً باید بر اساس راهنمای تهیه پوستر همایش تنظیم شود.

پوستر باید در یک صفحه و در اندازه 70 در 90 سانتی متر به صورت عمودی ارسال گردد. کاغذ پوستر باید پیوسته باشد و از چسباندن چند برگ کاغذ به جای پوستر جداً خودداری نمایید.

پوستر شامل عنوان، نام مؤلف یا مؤلفان، دانشگاه وابسته، آدرس پست الکترونیکی مؤلف مسئول، مقدمه، روش، نتایج، بحث و منابع و دارای چارچوب کلی باشد.

اندازه فونت پوستر طوری انتخاب شود که از فاصله یک متری به راحتی قابل خواندن باشد. برای متون فارسی فونت B Nazanin با اندازه حداقل 32 و برای متون انگلیسی فونت Times New Roman با اندازه حداقل 28 پیشنهاد می شود.

به منظور زیبایی و تنوع بیشتر پوسترها و نمایش خالقیت ارائه دهندگان، زمینه خاصی برای پوستر پیشنهاد نمی گردد. ارائه دهندگان می توانند در پوستر خود از طرح پوستر همایش، آرم دانشگاه وابسته مولفان و آرم دانشگاه الزهرا (س) استفاده کنند.

ارائه دهندگان می توانند به سلیقه خود جهت ارائه به علاقه مندان و بازدید کنندگان، پوستر را در اندازه A4 یا به صورت بروشور با ذکر شماره تماس و آدرس ایمیل یا به همراه کارت شناسایی خود ارائه دهند.

نکات مهم

ارائه دهندگان میبایست در زمان پذیرش یا حداکثر قبل از 12 ظهر، پوستر خود را به مسئولین مربوطه تحویل داده و در ساعت مقرر برای ارائه آن در سالن حضور داشته باشند.

گواهی ارائه مقاله به صورت پوستر فقط به کسانی داده خواهد شد که پوستر خود را در زمان و تاریخ اعلام شده در محل مربوطه نصب کرده و در جلسه بازدید از پوسترها در کنار پوستر خود حضور داشته باشند.

از ارائه انبوه مطالب در پوستر خودداری کنید و تلاش کنید تصاویر، نمودارها و اجزای آنها با وضوح کافی و خوانا تهیه شود.

بر اساس زمانبندی مشخص شده در برنامه همایش در محل نصب پوستر حضور بهم رسانید و پاسخگوی سؤالات بازدید کنندگان باشید.

فایل راهنمای تهیه پوسترهمایش

 

دستورالعمل تنظیم چکیده بلند مقاله:

حداکثر در 700 کلمه با فونت B Nazanin 14 و دو خط فاصله بین خطوط و حاشیه 2 سانتی متر از چهار طرف، شامل عنوان، نام مولفان ( زیر نام فرد ارائه دهنده خط کشیده شود) و دانشگاه، هدف، شرکت کننده ها، ابزار، شیوه اجرا، روش آماری، یافته ها، نتیجه گیری

 

برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت همایش مراجعه کنید.

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14981
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  تمدید مهلت ارسال مقاله به دهمین همایش بین المللی علوم ورزشی

  به گزارش اسپورتفا و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، نظر به استقبال …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *