چهارشنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۶
خانه » دوره های آموزشی » نخستین دوره مربیگری تناسب اندام برگزار می شود.
GV-adsFFTabligh L-ads

نخستین دوره مربیگری تناسب اندام برگزار می شود.

Print Friendly

1395-2-

به گزارش مجله اسپورتفا و به نقل ازخبرگزاری صداوسیما؛ ناصر امیری گفت: نخستین دوره کلاس های آموزش مربیگری فیزیک و تناسب اندام برگزار می شود، ضمن اینکه سمینار و همایش های مربوط به آن، دومین دوره مربیگری درجه یک پرورش اندام و ارتقاء درجه ۳ به ۲ ویژه آقایان نیز دردستور کار کمیته آموزش فدراسیون قرار دارد و هیات های استانی همانند سال های گذشته برنامه های آموزشی در سطح کشور خواهند داشت.
وی ادامه داد: کمیته آموزش در سال ۹۵ دچار تغییر و تحولات اساسی می شود و با سازماندهی جدید و مشخص شدن اعضاء این کمیته می خواهیم در کنار توسعه آموزش مربی، به تربیت مدرس در سطح کشور نیز بپردازیم و بین مدرسان فدراسیون همسان سازی ایجاد کنیم.
مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه افزود: می خواهیم با این کار در خصوص اعزام مدرس به سایر استان ها تمرکز زدایی کنیم و از مدرسان بومی که دوره های همسان سازی فدراسیون را با موفقیت پشت سر بگذارند، استفاده کنیم.
امیری در پاسخ به این سوال که آیا مهدی نصیرزاده و مریم وطن دوست در کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مسئولیتی دارند خاطر نشان کرد: به لطف اعتماد و اطمینان صورت گرفته از جانب ناصر پور علی فرد رییس فدراسیون مسئولیت این کمیته به من سپرده شد و مرزوقی هم در سمت نائب رئیسی بانوان مشغول به فعالیت است.
وی ادامه داد: زمانی که سکان هدایت کمیته آموزش به من سپرده شد وضعیت نابسامانی حاکم بود و در همین زمینه هیات های استانی هم با مشکلاتی مواجهه بودند. تعامل خوبی با روسای هیات ها وجود دارد و با همکاری آنها با فدراسیون، تمام مشکلات سالهای گذشته بررسی و به ما گزارش داده شد. در تلاشیم در مدت ۴۵ روز آینده تمام این مشکلات را برطرف کنیم.
مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام افزود: برنامه بعدی کمیته آموزش پس از سامان دهی به مشکلات و مسائل موجود، همسان سازی کتاب های آموزشی دوره های مربیگری درجه ۳، ۲ و یک است که در آینده نه چندان دور این کتاب ها را فدراسیون منتشر خواهد کرد.
امیری افزود: در نظر داریم به منظور تغییر و سازماندهی مربیان تمام کارت های مربیگری اعم از درجه یک، ۲ و ۳ که در سالهای گذشته صادر شده است را جمع آوری کنیم و کارتهایی با مشخصات خاص در اختیار مربیان قرار دهیم.

 
اشتراک گذاری:
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14226
 • GV-adsFFTablighL-ads

  همچنین بخوانید:

  امکان ثبت نام در دوره مربیگری درجه یک شنا تا هشتم خرداد

  به گزارش مجله اسپورتفا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *