خانه » دوره های آموزشی » نخستین دوره مربیگری تناسب اندام برگزار می شود.
GV-ads FFTabligh L-ads

نخستین دوره مربیگری تناسب اندام برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email

1395-2-

به گزارش مجله اسپورتفا و به نقل ازخبرگزاری صداوسیما؛ ناصر امیری گفت: نخستین دوره کلاس های آموزش مربیگری فیزیک و تناسب اندام برگزار می شود، ضمن اینکه سمینار و همایش های مربوط به آن، دومین دوره مربیگری درجه یک پرورش اندام و ارتقاء درجه 3 به 2 ویژه آقایان نیز دردستور کار کمیته آموزش فدراسیون قرار دارد و هیات های استانی همانند سال های گذشته برنامه های آموزشی در سطح کشور خواهند داشت.
وی ادامه داد: کمیته آموزش در سال 95 دچار تغییر و تحولات اساسی می شود و با سازماندهی جدید و مشخص شدن اعضاء این کمیته می خواهیم در کنار توسعه آموزش مربی، به تربیت مدرس در سطح کشور نیز بپردازیم و بین مدرسان فدراسیون همسان سازی ایجاد کنیم.
مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه افزود: می خواهیم با این کار در خصوص اعزام مدرس به سایر استان ها تمرکز زدایی کنیم و از مدرسان بومی که دوره های همسان سازی فدراسیون را با موفقیت پشت سر بگذارند، استفاده کنیم.
امیری در پاسخ به این سوال که آیا مهدی نصیرزاده و مریم وطن دوست در کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مسئولیتی دارند خاطر نشان کرد: به لطف اعتماد و اطمینان صورت گرفته از جانب ناصر پور علی فرد رییس فدراسیون مسئولیت این کمیته به من سپرده شد و مرزوقی هم در سمت نائب رئیسی بانوان مشغول به فعالیت است.
وی ادامه داد: زمانی که سکان هدایت کمیته آموزش به من سپرده شد وضعیت نابسامانی حاکم بود و در همین زمینه هیات های استانی هم با مشکلاتی مواجهه بودند. تعامل خوبی با روسای هیات ها وجود دارد و با همکاری آنها با فدراسیون، تمام مشکلات سالهای گذشته بررسی و به ما گزارش داده شد. در تلاشیم در مدت 45 روز آینده تمام این مشکلات را برطرف کنیم.
مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام افزود: برنامه بعدی کمیته آموزش پس از سامان دهی به مشکلات و مسائل موجود، همسان سازی کتاب های آموزشی دوره های مربیگری درجه 3، 2 و یک است که در آینده نه چندان دور این کتاب ها را فدراسیون منتشر خواهد کرد.
امیری افزود: در نظر داریم به منظور تغییر و سازماندهی مربیان تمام کارت های مربیگری اعم از درجه یک، 2 و 3 که در سالهای گذشته صادر شده است را جمع آوری کنیم و کارتهایی با مشخصات خاص در اختیار مربیان قرار دهیم.

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14226
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  برگزاری کلاس مربیگری درجه سه والیبال در مازندران

  به گزارش اسپورتفا و به نقل از مازنداسپرت ؛رحمت نوری بابیان اینکه کلاس مربیگری درجه …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *