چهار شنبه , 20 سپتامبر 2017
خانه » دوره های آموزشی » مربیگری » طرح درس در دوره های مربیگری والیبال اجباری شد
GV-ads FFTabligh L-ads

طرح درس در دوره های مربیگری والیبال اجباری شد

Print Friendly, PDF & Email

در نشست هسته مرکزی آموزش فدراسیون والیبال مقرر شد که شرکت کنندگان در دوره های مربیگری سطح دو و یک ملی حتما طرح درس ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هسته مرکزی آموزش فدراسیون والیبال با هدف ساماندهی آموزش و پژوهش امروز (شنبه) نشست داشت که سه موضوع در آن بررسی و درباره آن تصمیم گیری شد.

در این نشست که با حضور اعضای هسته مرکزی آموزش به ریاست نادر شوندی رئیس کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون والیبال عصر امروز برگزار شد، موارد زیر مطرح و درباره آنان تصمیم گیری شد:

– تست های عملی دوره های مربیگری بر اساس والیبال روز جهان بازبینی شد و تست های جدید طراحی تا در دوره های مربیگری درجه سه، دو و یک از شرکت کنندگان گرفته شود. هر دوره حداقل پنج تست خواهد داشت که برای ارزیابی توان مربیان در نظر گرفته شده است. زمان اجرای این تست ها از خردادماه سال آینده خواهد بود.

– ارائه طرح درس برای مربیان شرکت کننده در دوره های مربیگری درجه دو و یک الزامی شد و باید مربیان به صورت عملی طرح درس های خود را انجام خواهند داد. بر اساس این طرح موضوع طرح درس از سوی کمیته آموزش با مشورت مدرس به مربیان داده می شود تا آنان در دوره آن را ارائه کنند.

– همچنین موادی از آئین نامه کمیته آموزش و پژوهش در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و ادامه آن به نشست آتی کمیته مرکزی آموزش و پژوهش موکول شد.

– همسان سازی دوره های تربیت مدرس از دیگر محورهای این نشست بود که مواردی از آن مطرح شد و پس از تصویب نهایی از اواخر اردیبهشت ماه سال آینده اجرایی خواهد شد.

منبع: سایت فدراسیون والیبال

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=15042
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  اولین کتاب آموزش تصویری ورزش

  اولین کتاب آموزش تصویری ورزش به همت آقای حسین دشتی طراحی  و توسط شرکت تعاونی پیشتازان …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *