چهار شنبه , 20 سپتامبر 2017
خانه » اخبار نشریات علمی پژوهشی » سی و دومین دوماهنامه « مطالعات مدیریت ورزشی » منتشر شد.
GV-ads FFTabligh L-ads

سی و دومین دوماهنامه « مطالعات مدیریت ورزشی » منتشر شد.

Print Friendly, PDF & Email

Sport-managment-journal-cover

سی و دومین شماره دوماهنامه نشریه علمی- پژوهشی «مطالعات مدیریت ورزشی» از سوی واحد نشر پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منتشرگردید.
 
به گزارش اسپورتفا و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، مقالات متعددی مانند: گردشگری ورزشی و اثرات اقتصادی آن بر جوامع میزبان-  طراحی و تدوین شاخص های انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران- طراحی مدل جانشین پروری در فدراسیون های منتخب ورزشی ایران – پوشش خبری رشته های ورزشی در مطبوعات پرشمارگان سراسری کشور- تدوین برنامه استراتژیک انجمن علمی مدیریت ورزشی- حمایت مالی و رابطه آن با وفاداری مشتریان در این نشریه به چاپ رسیده است.

از دیکر  مقالات چاپ شده در این نشریه می توان به : بررسی شایستکی های شغلی مدیران باشگاه های اصفهان- ارزیابی عملکرد ایران در بازی های المپیک در مقایسه با رقبا – حوزه های به کار گیری داوطلبان در ورزش شهروندی و ارزیابی عملکرد 360 درجه اساتید تربیت بدنی خراسان اشاره کرد.

 شایان ذکر است ، سی و دومین شماره دوماهنامه نشریه علمی- پژوهشی مطالعات مدیریت ورزشی به قیمت: 75،000 ریال به تازگی از سوی واحد انتشارات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی راهی بازار نشر شده ‌است.

علاقه مندان براي دريافت نسخه PDF مقالات مي توانند  به سامانه نشريه مدیریت ورزشي مراجعه نموده و همچنين براي دريافت نسخه چاپي نشريه با آدرس journal@ssrc.ac.ir مکاتبه نمايند.

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14412
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  نخستین همایش تخصصی مدیریت برند در ورزش (1394)

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس مجازی ورزش ایران و به نقل از سرکار خانم …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *