چهار شنبه , 20 سپتامبر 2017
خانه » دوره های آموزشی » تخفیف ۵۰ درصدی برای ثبت نام در دوره بین‌المللی بازاریابی ورزشی
GV-ads FFTabligh L-ads

تخفیف ۵۰ درصدی برای ثبت نام در دوره بین‌المللی بازاریابی ورزشی

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اسپورتفا و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی ،نظر به حضور حامی مالی و تأمین بخشی از هزینه‌های دوره و به‌منظور مساعدت ویژه مالی به علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام، امکان افزایش ظرفیت پذیرش و تخصیص تخفیف ۵۰ درصدی (صرفاً ۴۰۰ هزار تومان برای همه گروه‌ها) فراهم‌شده است. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت بر اساس زمان ثبت‌نام خواهد بود.

شایان‌ذکر است، اولین دوره بین‌المللی بازاریابی ورزشی کاربردی توسط پژوهشگاه علوم ورزشی و دانشگاه پاریس و با همکاری وزارت ورزش و جوانان به مدت 5 روزاز 7 لغایت 11 اسفند 95 و با حضور استادان برجسته داخلی و خارجی و مدیران بازاریابی شرکت‌ها، سازمان‌ها و باشگاه‌های بزرگ ورزشی برگزار خواهد شد.
تحلیل بازاریابی در شرکت‌ها و سازمان‌های ورزشی ایران، مدیریت برند در ورزش، جذب عملیاتی حامیان ورزشی، مدیریت هواداران و مصرف‌کنندگان، بازاریابی اینترنتی دیجیتال در ورزش، بلیت‌فروشی و مدیریت فروش، از عمده‌ترین محورهای این دوره است.

همچنین از دیگر محورهای این دوره می‌توان به بازاریابی اماکن ورزشی، اصول ترویج و تبلیغ در ورزش، اصول نگارش یک طرح بازاریابی کاربردی، قوانین در سیستم بازاریابی ورزشی و تجارب مدیران بازاریابی شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ ورزشی اشاره کرد.

به شرکت‌کنندگان در این دوره مدرک مشترک توسط پژوهشگاه علوم ورزشی و دانشگاه پاریس که مورد تائید وزارت ورزش و جوانان است اعطاء می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر  می توانند به سامانه دوره های آموزشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی مراجعه نمایند.

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=15006
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  اولین همایش ملی برند در ورزش (1394)

  اولین همایش ملی برند در ورزش 28 و 29 آبان ماه 1394 در دانشگاه فردوسی …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *