خانه » دوره های آموزشی » برگزاری دوره خبرنگاری ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان
GV-ads FFTabligh L-ads

برگزاری دوره خبرنگاری ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان

Print Friendly, PDF & Email

2016-04-19_112637

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور از برگزاری دوره خبرنگاری ورزشی با همکاری معاونت فرهنگی،آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

دکتر “عبدالمهدی نصیرزاده” با اعلام این خبر گفت: متقاضیان می توانند از سراسر کشور برای ثبت نام در این دوره از 18 فروردین به مراکز و واحد های دانشگاه پیام نور شهرستان خود مراجعه نمایند.

وی افزود: این دوره از تاریخ 5 خرداد ماه لغایت 7 خرداد ماه 95 به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

نصیرزاده بیان کرد: ازآنجایکه قلب سازمان های ورزشی روابط عمومی آن هاست ونظر به اینکه دانشگاه پیام نور تنها دانشگاه کشور است که درحیطه مدیریت رسانه های ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و همچنین دارا بودن کادر علمی متخصص وصاحب نظر دانشگاه در این زمینه اداره کل تربیت بدنی دانشگاه را بران داشت که اولین دوره خبرنگاری ورزشی را به منظور تربیت خبرنگاران جوان در حوزه ورزش و توسعه فعالیت های ورزشی کشور برگزار نماید.

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور با بیان اینکه این دوره با همکاری شبکه ورزش،رادیو ورزش و معاونت آموزشی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود افزود: در پایان این دوره برای افراد شرکت کننده، گواهی پایان دوره از طرف دانشگاه پیام نور صادر می شود.

وی تاکید کرد: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعت بیشتر با میلاد ایزدی مشاور رسانه ای اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با شماره تماس 09139959887 و شماره 02122455151 در تماس باشند.

منبع: ایسنا مرکز کرمان

 
اشتراک گذاری:
Share
  • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=14086
  • GV-ads FFTabligh L-ads

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *