چهار شنبه , 20 سپتامبر 2017
خانه » اخبار علمی ورزشی » اولین فستيوال نوآوری‌ها، ایده‌ها و اختراعات صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی
GV-ads FFTabligh L-ads

اولین فستيوال نوآوری‌ها، ایده‌ها و اختراعات صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی

Print Friendly, PDF & Email

اولین فستيوال بازار دارايي فكري در حوزه ایده‌ها، نوآوری‌ها و اختراعات صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی توسط پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری مركز فن‌ بازار ملی ایران (پارك فناوري پرديس)، شركت فرا بورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري در مهرماه سال 1396 برگزارمی شود.
اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی‌شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می‌شود. در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه ویژه وجود خواهد داشت.
مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، مقتضی است با مراجعه به سایت http://sporttech.ssrc.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال ایده‌ها، نوآوری‌ها و اختراعات خود حداکثر تا تاریخ بیست‌وهفت (27) مردادماه سال جاری اقدام نمایند.

فرم خام (word) ایده ها، اختراعات و نوآوری ها جهت تکمیل طرح های ارسالی 

ضروری است فرم مورد نظر از لینک بالا دانلود و تکمیل شود و در قسمت ثبت نام،ارسال و پیگیری ایده، اختراعات و نوآوری ها و ارسال چکیده مقاله جدید بارگذاری شود.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت فستیوال مراجعه نموده و یا با شماره‌ تلفن‌های 88747884 و 88529123 داخلی (412 یا 416) تماس حاصل نمایند.

منبع: سایت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

 
اشتراک گذاری:
Share
 • لینک کوتاه : http://sportfa.ir/?p=15151
 • GV-ads FFTabligh L-ads

  همچنین بخوانید:

  چه فناوری هایی در المپیک ریو به کار رفته است؟

  در المپیک ریو سال 2016 که هم اکنون در حال برگزاری است، پنج فناوری جدید …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *